O nas…

 

Historia salonu sięga roku 1999, kiedy Pani Agata Stabryła rozpoczęła swoją przygodę z fryzjerstwem i otworzyła swój własny salon w Sanoku przy ul. Kochanowskiego.

Początki były bardzo trudne ale wraz z siostrą Joanną ciężko pracowały na renomę salonu. Wiele szkoleń i lata praktyki pomogły w zdobyciu niezbędnego w zawodzie fryzjera doświadczenia i pozwoliły na rozwój firmy.

W Brzozowie powstał nasz drugi salon, którym zajmuje się syn Bartek. Tak więc firma po dziś dzień pozostaje tradycją rodzinną.
Obecnie w obu naszych salonach pracuje 10-ciu fryzjerów, którzy doświadczeniem i umiejętnościami postarają się sprostać Państwa oczekiwaniom. Dlatego też Nasz personel ciągle podosi swoje kwalifikacje szkoląc się podczas warsztatów i pokazów.

 

Każdego klienta traktujemy indywidualnie, skupiając się całkowicie na jego potrzebach. Staramy się, aby Nasze usługi i porady były na najwyższym poziomie. Doradzamy jak dobrać odpowiednią fryzurę i kolor dla określonego typu urody. Wykoujemy najmodniejsze upięcia okolicznościowe. Wprowadzamy innowacyjne usługi fryzjerskie. Pragniemy by wszyscy odwiedzający Nasz salon poczuli miłą atmosferę, oraz czuli się u Nas  wyjątkowo.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług…

Share This