Farbowanie

 

Każda Klientka naszego Salonu jest dla nas wyjątkową inspiracją do ciągłej nauki i szkolenia się. Farbowanie włosów jest dużą odpowiedzialnością dla każdego fryzjera. Nasze doświadczenie i umiejętności są największą gwarancją sukcesu. Bez względu na Twój obecny kolor i typ włosów pomożemy Ci w zmianie wyglądu i osiągnięciu wymarzonego looku. W ramach swoich usług wykonujemy farbowanie z wykorzystaniem jednego, dwóch lub trzech kolorów. Oferujemy również stworzenie jednej bazy kolorystycznej z dwóch innych barw. Usługi farbowania opieramy wyłącznie na sprawdzonych i najwyższej jakości produktach marki MATRIX, Campagnia del Color, Z-One, dzięki którym Twoje włosy po koloryzacji nabiorą nowego, wspaniałego wyrazu. Wszystkie farby są testowane dermatologicznie, dzięki czemu nie powodują podrażnień skóry głowy, a co za tym idzie, nie wpływają negatywnie na łuskę i strukturę włosa. Dzięki odpowiednio i z największą precyzją dobranym składnikom naszych kosmetyków, kolor wyróżnia się wyjątkowym blaskiem i dłużej utrzymuje się na włosach. Koloryzacja jest więc wyjątkowo bezpieczna nawet dla najbardziej delikatnych włosów. Naszą filozofię opieramy na założeniu, że fryzjerstwo to kreowanie wizerunku. Fryzjer jest Kreatorem. Każdy Klient ma swój styl, swoje wewnętrzne piękno, swoją osobowość, które tylko wystarczy wydobyć i podkreślić.
Fryzjerstwo to także sztuka. Fryzjer jest Artystą, który tworzy dzieła sztuki – niepowtarzalne, jedyne w swoim rodzaju i oryginalne.
Każda z naszych usług jest unikatowa – tak, jak i każdy Klient. Salon „Santana” to wyjątkowe i niezwykle inspirujące miejsce, gdzie profesjonalizm łączy się ze wspaniałymi efektami fryzjerskimi. Dołącz od grona naszych zadowolonych klientów i pozwól sobie na odrobinę luksusu umawiając się już dzisiaj na wizytę w naszym salonie!

Przykładowe realizacje:

Share This