Strzyżenie damskie

 

Nasi fryzjerzy to najwyższej klasy profesjonaliści z dziedziny fryzjerstwa. Każda fryzura powstała z ich rąk to odrębna i niesamowita historia, będąca wynikiem połączenia pasji i doświadczenia. Fryzury każdej z naszych klientek są dobierane indywidualnie i z największą precyzją.

Kształt twarzy, rodzaj i kondycja włosów, charakter Klientki  – wszystkie te elementy wpływają na ostateczny efekt strzyżenia. Z najwyższą precyzją wykonujemy każde cięcie, stylizację i upięcie. Wszystkie usługi z zakresu kreowania damskich fryzur uwieńczone są wspaniałym modelowaniem w oparciu o najwyższej jakości produkty marki Matrix, Z-One, Milk-Shake.

Pragniesz wyjątkowej fryzury na niecodzienne okazje, chcesz osiągnąć efekt, o którym zawsze marzyłaś? Nasi styliści sprawią, że z pewnością poczujesz się wyjątkowo, a dzieło powstałe z ich rąk będzie spełnieniem nawet najbardziej wyszukanych oczekiwań. Sukces naszego Salonu stanowią ludzie! Salon Santan to zespół sprawdzonych profesjonalistów w swojej dziedzinie. Z najwyższym zaangażowanie szkolimy się z dziedziny najnowszych trendów, tworząc na ich podstawie własne inspiracje i stylizacje.

Przykładowe realizacje:

Share This