Pielęgnacja

 

Jeśli Twoje włosy wymagają kuracji, odżywienia i pielęgnacji, rytuał Milk-Shake jest idealny dla Ciebie! Dzięki niemu, Twoje włosy z pewnością odzyskają naturalne piękno i pełnię zdrowia.

Kérastase to pierwsza długotrwała i intensywna pielęgnacja dyscyplinująca włosy, nie ingerująca chemicznie na ich włókna. Przyjemność pielęgnacji w naszym salonie jest wynikiem odpowiednich profesjonalnych umiejętności fryzjerów, połączonych ze skutecznością stosowanych produktów. Niezwykle doznania pielęgnacji Kérastase pobudzą Twoje zmysły i pozwolą w pełni rozkoszować się odzyskaną miękkością i jedwabistością fryzury.

Na początek nasi pracownicy wykonają diagnozę Twoich włosów oraz skóry głowy, aby dobrać indywidualną i odpowiednią ścieżkę pielęgnacji, dobraną na miarę potrzeb Twoich włosów. W trakcie zabiegu pielęgnacyjnego styliści wykonują delikatny masaż głowy, który dodatkowo wpływa relaksująco i odprężająco, usuwa napięcie całego dnia i wyzwala pozytywną energię.

Odżywki Milk-Shake stworzono z myślą o wszystkich kobietach, których włosy wymagają odbudowy kondycji i piękna. Dzięki intensywnemu działaniu produktów Milk-Shake, Twoje włosy zyskują na sile, blasku i urodzie. Dzięki swojej super-doskonalącej formule, Kérastase znakomicie sprawdza się także w dodawaniu włosom płynności. Przemiana jest natychmiastowa. Po spłukaniu i wysuszeniu włosy są przede wszystkim sprężyste, miękkie silniejsze, wolne, a także pięknie i rytmicznie się poruszają.

Już dzisiaj odkryj bogactwo składników i technologii wykorzystywanych w rytuałach pielęgnacyjnych Z-One & Milk-Shake!

Share This