PROSTOWANIE KERATYNOWE

 

Profesjonalne, keratynowe prostowanie włosów na świecie znane jest również pod nazwą zabiegu brazylijskiego. Zabieg ten ma na celu pełną odbudowę struktury włosa, ich intensywne nawilżenie, odżywienie i wygładzenie. Keratyna aplikowana na włosy przy użyciu wysokiej temperatury (230 stopni Celsjusza) w trakcie zabiegu, to naturalny budulec włosów, odpowiedzialny za ich kondycję i zdrowy wygląd. Keratynowy budulec głęboko wnika strukturę włosów i dokładnie wypełnia wszelkie ubytki.

Terapia keratynowego prostowania włosów pozwala na przemianę nawet najbardziej zniszczonych i puszących się włosów na idealnie gładkie, lśniące i przede wszystkim idealnie proste. Mówiąc inaczej, jest to doskonała alternatywa dla prostownic oraz sztucznych i chemicznych rozwiązań.

Warto zaznaczyć, że zabieg ten jest w 100% bezpieczny dla włosów. Stosowane w naszym salonie kosmetyki do keratynowego prostowania włosów, oprócz wspomnianej już keratyny zwierają także antyoksydanty, wyciągi z roślin i witaminy, które trwale nawilżają włosy i dostarczają im niezbędnych składników odżywczych. Co więcej, kwasy tłuszczowe tworzą na włosach niewidoczną barierę ochronną, która zabezpiecza je przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi.

Dzięki zastosowaniu zabiegu keratynowego prostowania, Twoje włosy uzyskają szansę na powrót do swojego pierwotnego stanu, jakim jest zdrowy i naturalny wygląd. Ponad to, puszenie się włosów przejdzie do historii i już nigdy nie będziesz musiała się z nim zmierzać.

Zapraszamy do oglądniecia filmu który prezentuje nam zabieg keratynowy:
Share This